.

.

מברשת כלים, מברשת קרצוף לעציצי מחבתות, כיור מטבח, אחיזות טובות תלויות ביתי על מברשת שטיפת כלים עם ידית ארוכה

מברשת כלים, מברשת קרצוף לעציצי מחבתות, כיור מטבח, אחיזות טובות תלויות ביתי על מברשת שטיפת כלים עם ידית ארוכה

ILS 60.40

כמות
במלאי

חומר נגד החלקה, כאשר C רזה לא יושפע מהמים והחליק, הוא יכול לשטוף כל מיני כלי מטבח משומש באופן נרחב למנות, לקערות, לסיר ולתבנית ולא פוגעים בו. עם ידית נוחה, שאינה מחליקה, לא פוגעת ביד, ניתן לתלות לעיצוב אחסון, קל לביצוע, הוא עוזר טוב בבית. ראש מברשת רך, המוצר עשוי PP בדרגת מזון, טיהור יעיל, עושה את הסיר. יכול לשמש כדי C רזה כתמים ולכלוך ביעילות, זהו כלי מטבח שימושי ומעשי. חומר נגד החלקה, כאשר C רזה לא יושפע מהמים והחליק, הוא יכול לשטוף כל מיני כלי מטבח. משומש באופן נרחב למנות, לקערות, לסיר ולתבנית ולא פוגעים בו. עם ידית נוחה, שאינה מחליקה, לא פוגעת ביד, ניתן לתלות לעיצוב אחסון, קל לביצוע, הוא עוזר טוב בבית. ראש מברשת רך, המוצר עשוי PP בדרגת מזון, טיהור יעיל, עושה את הסיר. יכול לשמש כדי C רזה כתמים ולכלוך ביעילות, זהו כלי מטבח שימושי ומעשי. מפרט : תכונות : 1. ראש מברשת רך, המוצר עשוי PP בדרגת מזון, טיהור יעיל, עושה את הסיר . חומר נגד החלקה, כאשר C רזה לא יושפע ממים והחליק, הוא יכול לשטוף כל מיני כלי מטבח . יכול לשמש כדי C רזה כתמים ולכלוך ביעילות, זהו כלי מטבח שימושי ומעשי . עם ידית נוחה, שאינה מחליקה, לא פוגעת ביד, ניתן לתלות לעיצוב אחסון, קל לביצוע, הוא עוזר טוב בבית . בשימוש נרחב כדי לשטוף את הכלים, הקערות, הסיר והמחבת שלך ואל פוגעים במפרט. סוג : סוג פריט : חומר מברשת : ppsize : בערך. רשימת 40 גרם / 1.41ozpackage : 1 x מברשת.

מאפיינים מוצהרים

Features:
1. Soft brush head, the product is made of food grade PP, effective decontamination, does the pot.:
2. Anti-skid material, when c lean ing will not be affected by water and skid, it can wash all kinds of kitchen utensils.:
3. Can be used to c lean stain and dirt effectively, it is a useful and practical kitchen tool.:
4. With a comfortable handle, non-slip, not hurting the hand, can be hung for storage design, easy to take, is a good helper at home.:
5. Widely used to c lean your dishes, bowls, pot and pan and do not damage the .:
Specification:
Item Type:
Brush
Material:
PP
Size:
Approx. 24 x 7cm / 7.9 x 2.8in
Weight:
Approx. 40g / 1.41oz
Package List:
1 x Brush:

ההצעות הטובות ביותר