.

.

מארז שומר הפה של Safejawz Premium עם קליפ קרבינר. עיצוב סיליקון עמיד וגמיש ייחודי כדי לשמור על מגני חניכיים מוגנים/נקיים.

מארז שומר הפה של Safejawz Premium עם קליפ קרבינר. עיצוב סיליקון עמיד וגמיש ייחודי כדי לשמור על מגני חניכיים מוגנים/נקיים.

ILS 8.99

כמות
במלאי

סיליקון עמיד עיצוב הסיליקון הייחודי שלנו הוא מקרה שומר הפה הגמיש הראשון מסוגו. שומר הפה שלך תמיד יהיה נגיש בקלות ומוגן היטב. אין סגירה או חלקים מסובכים שנשברים בקלות. קליפ הקרבינר המאט השחור המסוגנן שלנו פירושו שתוכלו לחבר את שומר הפה שלכם לערכה שלכם בכל מקום. הִיגִיֵנִי! הרחק את מגן החניכיים שלך מהנאסטיות של שקית הקיטה שלך בתיק הסיליקון הקל לשטוף שלנו. נושם - עיצוב הסיליקון הייחודי שלנו מאפשר לשומר הפה שלך 'לנשום' תוך כדי מאוחסן. זה יעזור לשמור על רענן כשלא בשימוש. המנטרה של Safejawz של אמון שנמצאה בצד של המקרה. תזכורת קבועה לכך שביטחון הוא הלך הרוח שעושה אלופים. עיצוב הסיליקון הייחודי שלנו הוא מקרה שומר הפה הגמיש הראשון מסוגו. שומר הפה שלך תמיד יהיה נגיש בקלות ומוגן היטב. אין סגירה או חלקים מסובכים שנשברים בקלות. קליפ הקרבינר המאט השחור המסוגנן שלנו פירושו שתוכלו לחבר את שומר הפה שלכם לערכה שלכם בכל מקום. הִיגִיֵנִי! הרחק את מגן החניכיים שלך מהנאסטיות של שקית הקיטה שלך בתיק הסיליקון הקל לשטוף שלנו. נושם - עיצוב הסיליקון הייחודי שלנו מאפשר לשומר הפה שלך 'לנשום' תוך כדי מאוחסן. זה יעזור לשמור על רענן כשלא בשימוש. המנטרה של Safejawz של אמון שנמצאה בצד של המקרה. תזכורת קבועה לכך שביטחון הוא הלך הרוח שעושה אלופים. מארז שומר הפה של Safejawz שלנו הגיע. מיוצר עם סיליקון עמיד וגמיש, הפכנו את מארז מגן המסטיק הנוקשה למיושן לנחלת העבר. אז מה היתרון? מארז סיליקון רך פירושו ששומר הפה שלך תמיד נגיש בקלות, אך גם שהמקרה אינו ניתן להריסה (כמעט). זה אפשרה עוד יותר על ידי הקרבינר המאט השחור המסוגנן שלנו בו תשתמש כדי לחבר את מארז שומר הפה שלך כמעט בכל מקום. לא עוד לחפור סביב החלק התחתון של שקית הקיטה שלך כדי למצוא אותו. עם העיצוב הנושם והפתוח שלנו, ההיגיינה הייתה בראש הרשימה שלנו. זה קל לשטוף, הוא יתייבש את עצמו . ביטחון הוא הלך הרוח שעושה אלופים. זו הסיבה שהלכנו את המנטרה של Safejawz של "ביטחון בפנים" בצד המקרה כתזכורת קבועה.

מאפיינים מוצהרים

ההצעות הטובות ביותר