.

.

משקולות סט, כושר בית כושר תרגיל החלקה יד משקולות עבור גברים ונשים, משקולות סט של 2 או 1 - משושה יד משקולות,4 קילוגרם

משקולות סט, כושר בית כושר תרגיל החלקה יד משקולות עבור גברים ונשים, משקולות סט של 2 או 1 - משושה יד משקולות,4 קילוגרם

ILS 72.50

כמות
במלאי

* מספר משקל מודפס על כל מכסה קצה ומקודד בצבע לזיהוי מהיר, מצופה ניאופרן לעמידות, בטיחות ואחיזה מונעת החלקה אתה יכול לבחור 1-5 קילוגרם משקולות על פי הצרכים שלך, משקולת סט עושה בחירה מצוינת עבור שניהם למתחילים ומתקדם כושר חובבי כאחד. אימון התנגדות לא רק בונה כוח, אלא גם יכול לעזור לשרוף קלוריות, להעלות את רמות האנרגיה, להגן על בריאות העצם, לשפר את מצב הרוח ועוד. - מהחזה והכתפיים ועד שרירי הזרוע והתלת ראשי, ניתן להשתמש במשקולות למגוון רחב של תרגילים. השתמש בערכת המשקולות בבית או קח אותה איתך כדי להישאר בלוח הזמנים עם שגרת האימון שלך לא משנה לאן תלך. * אידיאלי לאימוני התנגדות, אינך זקוק לחדר כושר מפואר או לציוד כושר מקצועי. להשתמש בו בבית שלך, בחוץ, בסטודיו, או בבית מלון. שם : משקולת חומר : ברזל + פולימרצבע : אפור, כחולמפרט : 14.5 על 5 על 5 סנטימטר (1 קילוגרם)16.5 סנטימטר(2 קילוגרם)18.5 סנטימטר (3 קילוגרם)20.3 סנטימטר(4 קילוגרם)22 על 9 על 9 סנטימטר (5 קילוגרם), כי אתה יכול לבחור את הכמות הנכונה של משקל לשגרה שלך, העדפה, ומספר החזרות. משקולת סט עושה בחירה מצוינת עבור שניהם למתחילים ומתקדם כושר חובבי כאחד. אימון התנגדות לא רק בונה כוח, אלא גם יכול לעזור לשרוף קלוריות, להעלות את רמות האנרגיה, להגן על בריאות העצם, לשפר את מצב הרוח ועוד.- מהחזה והכתפיים ועד שרירי הזרוע והתלת ראשי, ניתן להשתמש במשקולות למגוון רחב של תרגילים. השתמש בערכת המשקולות בבית או קח אותה איתך כדי להישאר בלוח הזמנים עם שגרת האימון שלך לא משנה לאן תלך.

מאפיינים מוצהרים

14.5x5x5cm (1KG):
16.5x6.5x6.5cm(2KG):
18.3x7.5x7 .5cm(3KG):
20.2x8.3x8.3cm (4KG):
22x9x9cm(5KG):
❤ You can choose the right amount of weight for your routine, preference, and number of repetitions. dumbbell set makes a great choice for both beginners and advanced fitness enthusiasts alike.:
❤ Resistance training not only builds strength, but it can also help burns calories, increase energy levels, protect bone health, improve mood, and more.:
❤ From chest and shoulders to biceps and triceps, the dumbbells can be used for a wide array of exercises. Use the dumbbell set at home or take it with you for staying on schedule with your workout routine no matter where you go. :

ההצעות הטובות ביותר